Burak Günsev

Wanda Digital M.P.

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Bilkent Üniversitesi grafik tasarım bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde enformasyon teknolojileri yönetimi ve tasarımı, yüksek lisans programı’nı tamamladı. Eğitim hayatı sonrası Grafitürk görsel iletişim ajansını hayata geçirerek çizgi altı ve interaktif birçok reklam ve pazarlama projesini yönetti.
2006 yılında, dijital dünyanın reklam sektöründe devrim yaratacağını öngörerek, şu anda yönetici ortak olarak bünyesinde yer aldığı Wanda Digital reklam ajansını kurdu. 2011 yılında ajansın sosyal medya bölümü Wanda Socialist’i ve mobil reklam ajansını kurdu. Sektöründe lider global ve yerel markalar ile birlikte 200’ün üzerinde ödül kazanmış kampanyaya imza attı. 2015 yılında Wpp bünyesindeki Jwt ile bir ortaklık gerçekleştirerek, dünyanın en büyük reklam network’ünün Türkiye’deki önemli bir parçası haline geldi.
İş hayatı boyunca seminerlerde eğitmen kimliği ile yer alan Burak Günsev, birçok üniversitede workshop vermiş, çeşitli konferanslarda konuşmacı ve yarışmalarda da jüri başkanı ve üyesi olarak bulunmuştur.

Events

ID Event Name Duration Başlangıç Tarihi:
2017 Yılı Kümpem Forum Perakende Konferansı – Sektör Günü 8 Hours May 12, 2017
2017 Yılı Kümpem Forum Perakende Konferansı – Akademik Gün 7 Hours May 11, 2017